Taman Seri Mahkota, Manjung, Perak, FREEHOLD, OPEN TITLE, Perak, Manjung

Taman Seri Mahkota, Manjung, Perak, FREEHOLD, OPEN TITLE

For sale

RM 252,000

Taman Seri Mahkota, Manjung, Perak
time4 months ago
locationTerrace House
location4 BR
location2 B
location1,000 sqft (built up)
location1,400 sqft (land)
locationRM 252/sqft (built up)
locationRM 180/sqft (land)

Built-up
1,000 sqft
Land Area
1,400 sqft
Built-up/sqft
RM 252/sqft
Land area/sqft
RM 180/sqft

Description

"Seri Mahkota , Fasa 3 - Simpang 2 , Manjung Perak"
Freehold & Open Title

"Terbuka kepada individu yang berkhidmat di jabatan kerajaan atau sektor swasta serta business owner"

MAKLUMAT RUMAH :
(Tulip 1)
*Teres Setingkat
*Keluasan Tanah: 20 x 70
*Keluasan Binaan : 20 x 50
*Reka bentuk rumah moden
*4 Bilik Tidur + 2 Bilik Air
*Car Porch Boleh Parking 2 Buah Kereta
*Harga: RM 262,000
= FREE Kitchen Kabinet (Full Set)
= FREE Grill Satu Rumah
*Harga: RM 252,000 = Extra Diskaun

BERDEKATAN DENGAN :
*Bandar Seri Manjung 5 minit
*Aeon Mall Manjung 10 minit
*Hospital Manjung 10 minit
*Bandar & Pekan Lumut 17 minit

AKSES  :
*Highway WCE Batu 5 Lekir

Percuma :
FREE  Kos2 yuran guaman :
FREE: Loan & SPA Legal Fee, Disbursement and Stamp Duty Absorption.
FREE: MOT

Booking hanya RM 100 (Membership Fee)

Untuk Info Lebih Lanjut, Sila Hubungi :

Zamil Wrx | REN70146
011-11969921

For sale

RM 252,000

KHAIRUL IRZARMIL BIN ISHAK
Contact number01111969921